مرکزتخصصی ریمپ خودرو و چیپ تیونینگ

pic-blog

مرکزتخصصی ریمپ خودرو و چیپ تیونینگ 

مرکزتخصصی ریمپ خودرو و چیپ تیونینگ  کاردان تیونینگ با داشتن سال ها سابقه فعالیت در زمینه بهبود ای سی یو خودرو و بهره مندی از کارشناسانی مجرب و با تجربه خدمات مربوط به ریمپ و چیپ تیونینگ را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. در این مرکز ریمپ انواع خودروهای داخلی و خارجی مانند پژو 405، پژو 206، پژو 207، پرشیا، دنا، سمند، ال 90، تیبا، ساندرو، برلیانس، SPORTAGE، OPTIMA، CERATO، JAC S5 , S3 , J5 AT , J4 AT و ... انجام می شود.

از جمله اقدماتی که در این مرکز برای ریمپ خودرو 206 انجام می شود، کاهش مصرف سوخت و بهبود عملکرد و کارایی موتور از طریق اصلاح جرقه زنی شمع ها، اصلاح هوادهی دریچه گاز و اصلاح پاشش سوخت می باشد. پس از ریمپ خودرو 206 سوخت به صورت افشانه ای پاشیده و به خوبی با اکسیژن ترکیب می شود.

انواع ریمپ پژوپارس در مرکز تخصصی ریمپ و چیپ تیونینگ کاردان تیونینگ  

همچنین در این مرکز ریمپ پژو پارس در سه سطح صورت می گیرد؛ در Sage 1 ریمپ، با اعمال تغییراتی بر روی مصرف سوخت، نحوه جرقه زنی، نحوه کار سنسور اکسیژن و دریچه گاز، تا 12 درصد مصرف سوخت کاهش یافته و توان و گشتاور خودرو افزایش می یابد. این کار افزایش شتاب و سرعت اتومبیل را نیز تا 16 درصد افزایش می دهد.

در Stage 2 ریمپ ای سی یو پژو پارس این تغییر نرم افزار و بهینه سازی خودرو بر روی موتور تقویت شده صورت می گیرد و توان موتور و گشتاور خودرو تا 20 درصد افزایش می یابد. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر خودروهایی که فاقد تقویت کننده های موتور مانند هدرز و کیت مکش هستند، آوانس و ریتارد را بدون استفاده از سوخت مناسب و استاندارد افزایش دهند، منجر به ناک (احتراق زودرس) و افزایش حرارت احتراق می شوند. در چنین وضعیتی مقدار انتقال گرما به ۱.۷ برابر رسیده و موجب آسیب رسیدن به پیستون، تخریب کاتالیزور و آب شدن یا آسیب رسیدن به سوپاپ ها می گردد. بنابراین سطح دوم ریمپ خودرو پرشیا باید بر روی خودروهایی که موتورشان را تقویت کرده اند، انجام شود.

. Stage 3 ریمپ مختص ماشین های مسابقه ای پژو پارس می باشد. برای این کار از برنامه ویژه و ریمپ ای سی یو بسیار حرفه ای با سوخت هایی نظیر C16 یا الکل استفاده می شود. این کار با اعمال تغییرات اساسی در جداول سوخت و جرقه موتور صورت گرفته و سبب می شود که حداکثر توان موتور حاصل شده و راندمان موتور خودرو به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

به طور کلی می توان گفت که اگر فرآیند ریمپ کردن به طور اصولی و توسط متخصص انجام شود، تاثیر منفی بر عملکرد خودرو نداشته و حتی می تواند عملکرد موتور را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد .

ما در مرکزتخصصی ریمپ خودرو و چیپ تیونینگ کاردان تیونینگ  خدمات ریمپ و تقویت و بهبود عملکرد خودرو را هم برای خودروهای جدید و هم برای خودروهای قدیمی با قیمت و کیفیت تضمین شده به شما ارائه می‌دهد.